Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które istnieje na rynku od ponad 30 lat. Nasza firma wyłoniła się z wielopokoleniowych tradycji uprawy trzciny i specjalizuje się w wykonywaniu trwałych pokryć dachowych z naturalnych materiałów. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom rynku oraz klientów, blisko 15 lat temu otworzyliśmy także zakład stolarski, który od początku swojej działalności był nakierowany na produkcję drewnianych altan ogrodowych oraz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej.

Nasza kompleksowa oferta obejmuje: altanki, domki narzędziowe i drewutnie, place zabaw dla dzieci, okna i drzwi oraz meble. Wykonujemy również praktyczne meble na wymiar, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie każdej, nawet najmniejszej przestrzeni.

Używamy jedynie naturalnych materiałów wysokiej jakości, a gotowe produkty oferujemy w rozsądnych cenach. Szczególnie dużą popularnością cieszą się dostępne w naszej ofercie tanie altany ogrodowe, które posiadają niepowtarzalny charakter i wielokrotnie nagradzane były na międzynarodowych targach i branżowych imprezach wystawienniczych. Do wyboru mają Państwo drewniane altanki otwarte oraz zamknięte z podstawą w kształcie ośmioboku (siedem ścian i wejście) bądź dziesięcioboku (dziewięć ścian oraz wejście). Z kolei do pokrycia dachów proponujemy Państwu trzcinę, dachówki, drewno oraz papę gontową.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem.

 

Targi „POLAGRA” z Poznaniu  

Tagi GARDENIA 2010

Kiermasz ogrodniczy „GRAJMY w ZIELONE” w Gdańsku

Grajmy w Zielone, Gdańsk

Grajmy w zielone Gdańsk

Kształcimy także młodocianych, za co zostaliśmy uhonorowani dyplomem z OHP Police.

Dyplom

Menu
?