Inne realizacje i usługi

Zakład stolarski firmy POLGARD, renomowanego producenta altan ogrodowych drewnianych, zajmuje się wykonaniem realizacji takich jak tarasy i schody drewniane. Powyższe usługi z zakresu drewnianych elementów architektury wykonujemy nie tylko w altankach z drewna, ale i w domach oraz blokach mieszkalnych. Posiadając kilkadziesiąt lat doświadczenia oraz stale doskonaląc poziom swoich realizacji, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług oraz długoterminową gwarancję.

Wieloletnie doświadczenie w branży stolarskiej sprawia, że możemy zająć się realizacją wielu projektów konstrukcji drewnianych – zarówno tych przeznaczonych do ogrodu, jak i do użytku wewnątrz budynków.

Na indywidualne zamówienie produkujemy m.in. tarasy oraz eleganckie schody drewniane. Do realizacji projektów wykorzystujemy surowiec przygotowywany przy użyciu profesjonalnie dobranych narzędzi obróbczych. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom odpowiednią jakość produktów oraz ich ponadprzeciętną żywotność. Warto w tym miejscu podkreślić, że niestraszne nam nawet projekty tarasów i schodów o wysokim stopniu skomplikowania.

W przypadku złożenia zamówienia na realizację domków drewnianych lub np. placów zabaw, istnieje możliwość dodatkowego wykonania różnego rodzaju akcesoriów i elementów małej architektury.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług – ich jakość, jak i przystępne ceny, na pewno sprostają Państwa oczekiwaniom. W razie potrzeby służymy Państwu ponadto fachowym doradztwem.

Oferujemy ponadto imponujący wachlarz akcesoriów ogrodowych

Meble ogrodowe

Wozy, wózki

Pergole

Mostki

Ławki ogrodowe

Studnie z dachem trzcinowym

Taczki

Huśtawki

Domki letniskowe

Menu
?