Altany ogrodowe

[rev_slider_vc alias=”classicslider1″]

Ekskluzywna architektura do ogrodu – tanie altany ogrodowe

Długoletnie doświadczenie w produkcji architektury ogrodowej pozwala nam na dostarczanie naszym Klientom najlepszych rozwiązań – solidnych i wyjątkowo estetycznych. Jesteśmy specjalistami w produkcji takich budynków ogrodowych jak: altanki, domki narzędziowe i drewutnie.
Wszystkie drewniane altanki ogrodowe wykonywane przez naszą firmę – zamknięte i otwarte – mają podstawę w kształcie ośmioboku (siedem ścian i wejście) bądź dziesięcioboku (dziewięć ścian oraz wejście) – wybór zależy od Państwa oczekiwań. Proponujemy także różne wykończenia dachu. Drewniana altana dobrze prezentuje się z dachem trzcinowym, z dachówkami w dowolnym kolorze, pokryciem z drewna czy też z papą gontową. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcą Państwo uzyskać. Z chęcią Państwu doradzimy, które tanie altany ogrodowe będą pasowały do Waszego ogródka. Długoletnia praca w branży małej architektury sprawia, że o drewnianych altanach ogrodowych wiemy naprawdę wiele! Poznając Państwa oczekiwania i potrzeby, bez problemu pomożemy wybrać odpowiedni styl i wykończenie budynku.
Drewniane altanki ogrodowe wykonywane są jedynie z najwyższej jakości surowca. W ten sposób możemy zapewnić trwałość oraz wytrzymałość obiektu na długie lata. To właśnie drewniane altany sprawiają, że ogród zyskuje niepowtarzalny klimat. Te urokliwe elementy małej architektury dobrze sprawdzają się zarówno na małej działce, jak i na dużej posesji. Drewniane altany ogrodowe często są niezbędne do stworzenia wyjątkowej strefy wypoczynkowej w ogrodzie.
Każda nasza altanka to wyjątkowo wytrzymały, odporny na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych budynek z orynnowaniem. Jesteśmy pewni, że nasze solidnie wykonane i tanie altany ogrodowe będą służyły Państwu przez długi czas.
Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli interesuje Państwa drewniana altana, prezentujemy Państwu nasze wyjątkowe propozycje, wśród których znajdują się zamknięte, jak i otwarte modele.

Altany zamknięte

Jedną z naszych głównych propozycji jest zamknięta drewniana altana. Konstrukcja sprawia, że budynek może być użytkowany niezależnie od pory roku – to dlatego, że w altanach zamkniętych montujemy oświetlenie oraz systemy ogrzewania. Proponujemy altanę Daisy z dużymi, łukowymi oknami, które pozwolą na podziwianie pełnej panoramy ogrodu. Model Malesia to zaś idealny wybór do ogródków utrzymanych w stylu azjatyckim czy orientalnym – to miejsce, w którym będą mogli Państwo w spokoju kontemplować naturę. W ofercie znajdą Państwo także modele Libra, Rosa oraz Garden Queen. Wszystkie wymienione drewniane altany ogrodowe pozwolą Państwu na wypoczynek w ogrodzie przez cały rok, niezależnie od pogody panującej na zewnątrz. Zamknięta drewniana altana będzie stanowić doskonałe dopełnienie każdego ogrodu.

Altany otwarte

Prezentujemy Państwu także otwarte altany, które sprawdzają się nie tylko jako miejsce wypoczynku na świeżym powietrzu, ale mogą z powodzeniem służyć też jako ozdobne pergole. Projektowana przez nas mała architektura pozwoli na wprowadzenie do ogrodu wyjątkowego klimatu. Jesteśmy w stanie wykonać tanie altany ogrodowe w dowolnym stylu, dzięki czemu będą one idealnie komponować się z otoczeniem. Wśród naszych propozycji znajdziesz między innymi modele Malesia II utrzymane w stylu orientalnym, Athena – o charakterze śródziemnomorskim, rustykalne altanki Capri i wiele innych. Jesteśmy przekonani, że tak szeroki wybór pozwoli Państwu znaleźć tanie altany ogrodowe, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu!


POLGARD – tylko solidne i piękne altanki z drewna.
Menu
?