Altany ogrodowe zamknięte

Planując przestrzeń przydomową musimy pomyśleć o miejscu, w którym będziemy mogli spędzać czas także w przypadku niesprzyjającej pogody. Warto zatem rozważyć jakąś formę zadaszenia. Altany zamknięte drewniane to najpopularniejszy wybór wśród Klientów. Występują w różnej formie, i w zależności od wyposażenia mogą pełnić rozmaite funkcje – rustykalnego domku idealnego na popołudniową herbatę w ogródku, przytulnego miejsca do spania w ciepłe, letnie wieczory, kącika do grillowania ze znajomymi czy praktycznego składziku na narzędzia.

Model zamknięty

Jest to konstrukcja, którą ze wszystkich stron otoczono ściankami. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, gdyż umożliwia użytkowanie budynku przez cały rok. Nie musimy się obawiać niepogody, szczelna, zamknięta altana ogrodowa z drewna osłoni nas przed podmuchami wiatru, palącym słońcem czy deszczem. Zamontowanie przeszkleń zapewnia doskonałe widoki – siedząc w środku możemy zachwycać się pięknem krajobrazu i czerpać niczym nieograniczoną przyjemność z obcowania z naturą.

Oferta firmy POLGARD

Działamy na rynku od wielu lat, i doskonale znamy się na swoim fachu. Altany ogrodowe zamknięte to jedna z naszych specjalności. Możemy je dla Państwa wykonać według gotowych projektów na podstawie ośmioboku lub dziesięcioboku, ale jesteśmy również otwarci na wszelkie zmiany ze strony Klienta. Do produkcji każdego modelu używamy wytrzymałych surowców naturalnych, takich jak drewno i trzcina – ta ostatnia sprawdza się jako materiał pokryć dachowych – oraz mocnego szkła. Dzięki zastosowaniu oświetlenia i ogrzewania, możecie Państwo w nich wypoczywać przez cały rok.

Zobacz naszą altanę ogrodową od środka!

Menu
?