Altany ogrodowe otwarte

Któż z nas nie lubi spędzać czasu na świeżym powietrzu, zwłaszcza w trakcie długich, letnich wieczorów? Spotkania ze znajomymi, biesiady przy wspólnym stole, rodzinne uroczystości w ogrodzie – altany drewniane wspaniale wkomponowują się w ten sielski obrazek. Te przepiękne elementy małej architektury to doskonała inwestycja dla każdego, kto ceni sobie relaks w otoczeniu przyrody.

Model otwarty

Altany z drewna w wersji otwartej to propozycja dla osób, które lubią cieszyć się widokami natury bez względu na panującą na zewnątrz aurę. Ażurowa konstrukcja pozwala na niczym nieograniczone zachwycanie się pięknem przyrody, a szczelne zadaszenie chroni przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym czy opadami. Nie musicie się już nigdy więcej martwić pogodą! Altany otwarte mogą z powodzeniem służyć jako ozdobne pergole, a zarazem miejsce wypoczynku na świeżym powietrzu – decydując się na tego typu budowlę nie trzeba stawiać oddzielnych konstrukcji dla roślin. Ażurowe ścianki będą doskonałą podporą dla bluszczy, róż i innych pnączy. Budynek opleciony wonnymi roślinami z pewnością doda uroku każdemu ogrodowi.

Dlaczego my?

W firmie POLGARD oferujemy szeroki wybór drewnianych konstrukcji ogrodowych w różnorodnym stylu: chińskiej pagody, angielskiego pawilonu czy tropikalnego domku na palach. Każdy projekt jest pieczołowicie dopracowywany pod względem najmniejszego szczegółu zgodnie z zaleceniami Klienta. Możemy je dla Państwa wykonać na podstawie ośmioboku lub dziesięcioboku, z pokryciem drewnianym, trzcinowym lub dachówkowym. Do ich produkcji wykorzystujemy tylko najwyższej jakości surowce naturalne.

Zobacz naszą altanę otwartą od środka!

Menu
?